» O firmieFirma ABC ELEWACJE powstała w 2007 roku. Specjalizacją naszej firmy jest sprzedaż systemów dociepleń budynków oraz materiałów do wykańczania wnętrz. Oferujemy materiały znanych producentów. Prowadzimy obsługę inwestycji w zakresie dostawy materiałów. W postępie rozwoju zaczęliśmy świadczyć usługi budowlane. Specjalizujemy się w wykonawstwie dociepleń budynków jak i renowacji fasad zabytkowych. Świadczymy usługi budowlane jako wykonawca na obiektach budownictwa mieszkalnego jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz obiektów użyteczności publicznej. Profesjonalizm, wysoka jakość wykonanych prac i stosowanie materiałów tylko najwyższej jakoœci sprawiły, iż bardzo szybko staliœmy się silną konkurencją dla firm z naszej branży.

Obszarem działania jest całe woj. Podlaskie. Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego, Spółdzielni Mieszkaniowych jak i również do firm developerskich, wykonawczych oraz architektów.

Firma w 2008 została regionalnym dystrybutorem materiałów firmy CAPAROL.
Posiadamy mieszalniki do barwienia farb i tynków firmy CAPAROL, na którym mieszamy produkty. Barwiony towar dostępny jest od ręki.

W roku 2013 wprowadziliśmy sprzedaż produktów firmy KLEiB, posiadamy również mieszalnik do barwienia produktów tej marki.

W 2014 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem firmy KNAUF.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Udzielimy Państwu fachowych porad w zakresie zastosowań oferowanych przez nas produktów.
Staramy się obsłużyć klienta kompleksowo od A do Z.