Dom

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

Dom

Ocieplenia, docieplenia budynków/domów

Dom

Wykańczanie wnętrz

Dom

Budowa domów jednorodzinnych

Usługi budowlane

Posiadamy jedenastoletnie doświadczenie w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Budujemy każdy rodzaj domów: parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrowe, jak również rezydencje w tradycyjnej oraz nowoczesnej architekturze. Świadczymy usługi na terenie całego WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO, a swoją działalność opieramy na wykwalifikowanych pracownikach, z którymi w większości współpracujemy od wielu lat. Stanowią oni fundament naszej firmy i gwarancję dobrze wykonanej pracy.

Budowa
Caparol

Oszczędność czasu i powtarzalność koloru

Zabarwienie i wymieszanie farby w mieszalniku trwa tylko kilka minut. Bez zamawiania i specjalnego oczekiwania na produkt. Dajemy pewność, że wybrany kolor jest do powtórzenia pod względem wcześniej wykorzystywanej  receptury dla dowolnie wybranego rodzaju farby. Praktykujemy zapisywanie receptur w bazie danych w punktach barwienia Caparol ColorExpress.

System Barwienia

Różnorodność

Oferujemy odpowiedni wzornik do każdego rodzaju podłoża. Niezależnie od tego, czy jest to ściana wewnętrzna, elewacja, posadzka – każdy, z oferowanych przeszło stu wzorników, zawiera od kilkudziesięciu do około dwu tysięcy odcieni kolorów. Łącznie dysponujemy bazą ponad 1 500 000 receptur materiałowo-kolorystycznych.

Menu

Facebook